Jana HRBKOVÁ

Thajskými masážemi se zabývám 2 roky. S tímto uměním jsem se seznámila na svých cestách po budhistických chrámech a krásách jihovýchodní Asie a severního Thajska.

V současné době existují dva hlavní styly Thajských masáží – severní a jižní. Severní styl se hlavně soustředuje na opracování energetických linií a charakterizuje spíše pomalé a plynulé tempo spojené s protahovacími technikami.

Hlavním střediskem pro výuku severního stylu je město CHIANG MAI, kde jsem masáže intenzivně studovala v prestižní mezinárodní škole ITM – intermational thai msassage school. Již 2x oceněné jeho veličenstvem králem Thajska cenou za nejlepší odbornou školu v severním Thajsku.

Thajská masáž je mi celou svojí filozofií velmi blízká. Jelikož jsem zdravotní sestra a stále pracuji v akutní medicíně, oceňuji její komplexní pohled na člověka a řešení příčin všech možných potíží (propojení energetických drah se všemi možnými tělesnými i duševními potížemi.).

Thajská masáž mimo jiné učí maséra i masírovaného více naslouchat sobě samému a zbystřuje vnímání.

Díky tomu, že se spousty let zabývám jógou, líbí se mi i její propojení s použitím velkého množství jógových ásán.

Kromě Thajské školy masáží jsem absolvovala také masérskou školu REFIT v Praze, kde jsem úspěšně složila zkoušku ze sportovní a antimigrenozní masáže.

reklama2.png reklama3.png reklama4.png reklama1.png reklama5.png