Jdete poprvé na masáž?

Jdete-li na thajskou masáž poprvé, není třeba se ničeho obávat. Velice ráda Vám poradím s výběrem té nejvhodnější masáže právě pro Vás. Není pravidlem, že Thajská masáž musí být bolestivá. Intezitu masáže přizpůsobuji vždy Vašim vnitřním pocitům a reakci Vašeho těla.

Před masáží je ideální se osprchovat teplou vodou – své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale připravíte na masáž. Masážní prostředky se lépe vstřebávají a Vy budete mít po masáži větší pocit svěžesti. V případě zájmu můžete využít i sprchu, která je součástí salónu.

Alespoň hodinu před masáží nejezte, nepijte žádný alkohol a nekuřte. Není dobré se nechat masírovat, pokud máte chřipku, teplotu, angínu, plísně, velké modřiny, nádory, srdeční onemocnění, nebo jste krátce po prodělané operaci, či úrazu.

Nejste-li si jisti, zda můžete jít na masáž, zeptejte se svého lékaře nebo mne kontaktujte a já Vám jako diplomovaná intenzivní sestra specialistka ráda poradím.

Po masáži

Po masáži dostanete zdarma šálek čaje či sklenici vody s citrónem. Je dobré doplnit nejméně 1,5l tekutin, aby Vaše tělo lépe vyloučilo toxiny.

Nepijte alkohol a alespoň do druhého dne se vyhněte větší fyzické aktivitě. Dopřejte svému tělu možnost doznít všechny účinky masáže a nastolit tělesnou i duševní rovnováhu.

reklama2.png reklama3.png reklama4.png reklama1.png reklama5.png