REIKY masáž – ošetření bioenergií

Tělo i duše jsou dva propojené světy. Pokud je jeden v nepohodě projeví se to i na druhém. REIKY masáž působí pozitivně na obě složky. Jde o léčebné umění z Japonska, které má za úkol dodávat energii, čistit naše energetické dráhy a centra v těle a tím usnadnit tělu jeho samoléčebný potenciál.

Aktuální stav člověka dle učení REIKY odráží aura, kterou každý z nás vyzařuje. Pokud je s ní něco v nepořádku, jsou tím naše meridiány (energ. dráhy) blokovány a energie skrze ně nemůže proudit. Navenek se to projevuje únavou, náchylností k nemocem a často pociťovanou nespokojeností.

REIKY masáž je proto doporučována při celkové vyčerpanosti, depresích, migrénách a lidem unaveným každodenním shonem s problémem zrelaxovat vlastní mysl.

Svěží pocit z masáže je srovnatelný s výsledky meditace. Reiky masáž probíhá v leže na zádech přes oblečení. Předává se dotykem rukou a působením drahých kamenů (jaspis, karneol, citrín, malachit, tyrkys, ametyst, křišťál). S použitím drahých kamenů se působení na energetický systém člověka zesiluje a účinek prodlužuje.

reklama2.png reklama3.png reklama4.png reklama1.png reklama5.png